H 24 Colours είναι μία νέα εταιρία μόδας η οποία ιδρύθηκε στο Βερολίνο το 2009. Εμπνευσμένη από το Berlin street style βάζει προτεραιότητα στην ατομικότητα ενώ προσπαθεί να είναι προσβάσιμη προς όλους τους καταναλωτές. Παρόλα αυτά η κοινωνική και οικολογική βιωσιμότητα είναι επίσης σημαντικές για την εταιρία η οποία πασχίζει να έχει ρούχα τόσο φθηνά όσο και παραγμένα με βιώσιμους τρόπους και ανθρώπινους όρους παραγωγής.
![](/modules/blockreassurance/views/img/img_perso/free-delivery.png)
Με αγορές άνω τον 70€ δωρεάν μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα.
![](/modules/blockreassurance/views/img/img_perso/original.png)
Όλα μας τα προϊόντα συνοδεύουντε από εγγύηση γνησιότητας
![](/modules/blockreassurance/views/img/img_perso/returning.png)
Διαβάστε την πολιτική επιστροφών μας
![](/modules/blockreassurance/views/img/img_perso/wallet.png)
Αντικαταβολή +1.5€, πιστωτική ή χρεωστική κάρτα, τραπεζική κατάθεση